Usługi

Usługi antykwariatu Old Stuff dla przedmiotów porcelanowych, ceramicznych i szklanych

(zastrzegamy, że w przypadku przedmiotów szklanych precyzyjne wskazanie wytwórcy nie zawsze jest możliwe):

  1. Certyfikat przedmiotu: datowanie, określenie manufaktury, opis formy, zdobienia i techniki wykonania potwierdzony pieczątką firmową – 35 zł brutto porcelana i ceramika, 45 zł brutto szkło (do wszystkich przedmiotów zakupionych w antykwariacie Old Stuff certyfikat dołączany jest w cenie zakupu).
  2. Wycena: określenie datowania, miejsca wykonania, opis techniki wykonania i zdobienia, wycena w oparciu o aktualne notowania aukcyjne, dokument z pieczątką firmową – 70 zł brutto dla porcelany i ceramiki, 90 zł brutto dla wyrobów szklanych.
  3. Wykonanie katalogu kolekcji: fotografia obiektu, określenie manufaktury, daty powstania, krótki opis techniczny – 20 zł brutto za pozycję dla wyrobów porcelanowych i ceramicznych, 30 zł brutto za pozycję dla wyrobów szklanych; wycena poszczególnych przedmiotów z katalogu w oparciu o aktualne notowania aukcyjne + 20 zł brutto/sztuka.
  4. Art consulting/ Doradztwo w budowaniu kolekcji: jak zacząć kolekcjonować, na co warto zwracać uwagę, jak określić profil kolekcji, inwestowanie w antyki i sztukę – wycena indywidualna.

Uwaga, pozytywne relacje z Klientami i Przyjaciółmi antykwariatu Old Stuff są dla nas bardzo ważne, dlatego usługi wyceny i doradztwa na wszystkie tematy związane z kolekcjonowaniem antyków i sztuki, świadczymy i zawsze będziemy świadczyć dla naszych Klientów nieodpłatnie.